Squashový kurt v Michalovciach

Cena jednorazového vstupu za dve osoby je iba 12€ alebo 11€ pri kúpe permanentky.

V prípade záujmu poskytujeme služby trénera squashu. Pre viac informácií volajte 0908604640. Cena tréningu je 10€ bez vstupu.

Jediný Squashový kurt v Michalovciach

Nový squashový kurt dostupný verejnosti, ako jediný v Michalovciach.

Moderné prostredie skladajúce sa z troch bielych a jednej sklenenej steny zastrešuje novú športovú alternatívu pre nováčikov, ale aj skúsených hráčov.

Squashový kurt je určený pre dvojicu. Na mieste sú dostupné šatne a sprchy. V prípade záujmu sú dostupné rakety a loptičky na zapožičanie zdarma. 

 

Prečo práve squash?

Squash je rýchla a intenzívna hra. Počas hodiny hrania dokážete spáliť 600 až 1000 kalórií. Pri hre sa vyžaduje rýchla reakcia, sústredenie a koordinácia.

Pravidelné hranie squashu môže zlepšiť kardiovaskulárne zdravie, zvýšiť svalovú silu, výdrž a tiež pomôcť s kontrolou hmotnosti.

Squash je ideálny šport pre tých, ktorí hľadajú vysoko intenzívne cvičenie a sú ochotní pracovať na zlepšení svojej fyzickej kondície.

Magazín Forbes označil squash za najzdravší šport na svete.

Možnosti vstupu na Squash

K dispozícií je na výber jednorazový vstup alebo cenovo zvýhodnená permanentka. Viete si ich zakúpiť po registrácií/prihlásení sa v našom rezervačnom systéme. Po zakúpení si následne viete rezervovať termín hry.

Termín si musíte rezervovať vopred (v sekcii TRÉNINGY v kategórii SQUASH). Bez rezervácie Vám nebude umožnený vstup do budovy.

Registrovať saPrihlásiť sa

Na squash máte vyhradenú 1 hodinu na rezervovaný čas + 30 minút pred a 30 minút po rezervácii. Po prekročení časového limitu bude klientovi účtovaný ďalší vstup.

Pred návštevou sa uistite, že ste si prečítali návštevný poriadok.

Do kurtu je zakázaný vstup s čiernou podrážkou!

Čo ďalšie potrebujem vedieť predtým, než prídem? Prečítaj si časté otázky a odpovede.

Cenník na stiahnutie

Stiahnuť cenník