Boulderová lezecká stena

Cena jednorazového vstupu je iba 5,00€ alebo 4,50€ pri kúpe permanentky.

Trasy pre začiatočníkov aj pokročilých

Bouldrová lezecká stena s rozmerom 10 metrov je určená na lezenie pre každého začiatočníka, ale aj pre pokročilých lezcov. Trasy sú označené farbou podľa obtiažnosti spolu s legendou nachádzajúcou sa na stene a skladané profesionálnymi lezcami tak, aby predstavovali zážitok pre každého. Spolu 15 pravidelne meniacich sa trás môže využívat naraz až 15 lezcov. 

Neskúsení lezci môžu voliť trasu podľa svojej predstavivosti a využívať dostupné pomôcky pre zlepšenie zdatnosti úchopu ako peg board, hang board alebo lano na lezenie. Istenie je zabezpečené špeciálnou 45cm mäkkou podložkou uloženou po celej dĺžke steny. Skúsení profesionáli sa môžu realizovať na rôznych úrovniach previsu, ktoré stena ponúka.

Možnosti vstupu

K dispozícií je možnosť jednorázového vstupu alebo cenovo zvýhodnenej permanentky. Permanentku si viete zakúpiť až po registrácií v našom systéme pomocou tlačidla nižšie. Jednorázový vstup si viete zakúpiť bez registrácie, po zaplatení Vám bude emailom doručený QR kód, ktorým sa dostanete do budovy Fitka.

Pred návštevou sa uistite, že ste si prečítali návštevný poriadok!

Registrovať saZakúpiť jednorázový vstup

Cenník na stiahnutie

Stiahnuť cenník