Skupinový tréning pod vedením Eriky Malej

Tréningy s certifikovanými trénermi

Špecializáciou nášho tréningového centra sú práve tréningy pod dohľadom certifikovaných trénerov. Pre najnáročnejších klientov ponúkame osobné hodiny. Počas tréningu môžete očakávať 100% pozornosť vášho trénera, tréning pripravený na mieru vopred, detailné vysvetlenie techniky cvičenia, odporúčania k regenerácii a možnej prevencii zranení.

Každej spolupráci predchádza konzultácia s vami vybraným trénerom, ktorou spoločne preberiete detaily cvičenia spolu s chcenými výsledkami. Sústavným vzdelávaním sa zabezpečujeme odborné vedomosti a nimi aj kvalitu a efektivitu cvičenia.

Pre obľúbencov skupinovych cvičení ponúkame viacero alternatív od veľkých až po súkromne skupinové tréningy. Energia, zábava a skupinová podpora v kombinácii s osobnou starostlivosťou prítomného trénera a zabezpečením technicky správneho cvičenia, ktoré vás privedie k vytúženým výsledkom a odreagovaniu sa.

Osobný tréning si zarezervujte priamo u trénera

Tréner Daniel

Daniel Mitera

Tréner
0917 367 308

Tréner Martin

Martin Szabo

Tréner
0908 404 267

Tréner Michal

Michal Kažimír

Tréner
0940 829 103

Trénerka Erika

Erika Malá

Trénerka
výživová poradkyňa
0910 618 161

Trénerka Gabriela

Gabriela Kolibašova

Trénerka
0905 199 072

Rozvrh skupinových tréningov

Ako sa registrovať na skupinový tréning

K dispozícií je viacero typov permanentiek. Viete si ich zakúpiť po registrácií/prihlásení sa v našom rezervačnom systéme. Po zakúpení si následne viete rezervovať miesto na skupinovom tréningu.

Registrovať saPrihlásiť sa

Na skupinový tréning príďte aspoň 5 minút pred začiatkom tréningu. Nezabudnite si športovú obuv na prezutie. K dispozícií máte taktiež šatne so skrinkami na prezlečenie a sprchy.

Čo ďalšie potrebujem vedieť predtým, než prídem? Prečítaj si časté otázky a odpovede.

Fotogaléria tréningov

Cenník na stiahnutie

Stiahnuť cenník