Vitajte vo vašom obľúbenom Fitku!

Ako to u nás funguje?

Sme súkromné tréningové centrum špecializované na osobné a skupinové tréningy pod dohľadom profesionálov. Pre milovníkov športu však ponúkame možnosť lezenia na boulderovej stene alebo hry v squashovom kurte. Na svoje si prídu aj klienti hľadajúci relax v podobe masáží alebo odbornú starostlivosť vďaka fyzioterapii. 

Nižšie nájdete odkazy na dané sekcie nášho centra:

FITKO

Môžem prísť cvičiť bez trénera?

Možnosť cvičenia bez trénera ponúkame v podobe zakúpenia si jednorazového vstupu tu alebo v podobe mesačných a vstupových permanentiek.

Ako sa dostanem do budovy, máte recepciu?

Vstup do budovy je plne automatizovaný, teda recepciu nemáme.

V prípade jednorazových vstupov (Fitko, stena, squash, masáže, fyzioterapia) obdržíte po zaplatení na email jednorazový QR kód, ktorý pri vstupe do budovy priložíte k čítačke. Tá vám automaticky otvorí dvere. Pre opustenie budovy, resp. otvorenie dverí je potrebné naskenovať rovnaký QR kód na ľavej strane vstupnej chodby pri vychádzaní.

Kto mi dá kľúč od skrinky?

V našom Fitku kľúč od skrinky nepotrebujete. Každá skrinka má v sebe zabudovaný systém na PIN kód, ktorý si zvolíte pri jej zatváraní. Na základe zadania správneho kódu skrinku následne otvoríte. V každej šatni je dostupný detailný návod pre obsluhu skriniek, v prípade akýchkoľvek otázok. 

Potrebujem permanentku k osobným a/alebo skupinovým tréningom?

V prípade osobných tréningov s trénerom je časová alebo vstupová permanentka nevyhnutnou súčasťou k vstupu do budovy. Osobné tréningy a permanentka sa zakupujú oddelene. Výhodou je, že v prípade zrušeného alebo presunutého termínu s trénerom, má každý klient možnosť prísť si zacvičiť aj sám.

V prípade skupinových tréningov permanentka nie je povinná.

Ako sa dostanem do budovy, ak idem na skupinový alebo osobný tréning?

V prípade zakúpenia si balíka skupinových tréningov a permanentky k osobným tréningom získate na svojom zákazníckom účte QR kód, ktorý vám umožní vstup aj východ z budovy po dobu jej platnosti (na určitý čas alebo konkrétny počet vstupov). 

Je možné sa prihlásiť na osobný tréning online? 

Nie. V prípade záujmu o osobné tréningy je potrebné ozvať sa vami vybranému trénerovi telefonicky. Následne na to, si dohodnete konkrétny termín prvého tréningu a po zakúpení permanentky vám bude umožnený vstup do budovy.

Ako sa prihlásim na skupinový tréning?

Po vytvorení si zákazníckeho účtu v systéme získate prístup k dostupným skupinovým tréningom, ich kapacite a bližším informáciám. Po zakúpení si balíka tréningov pre vybranú skupinu vám bude umožnený výber a prihlásenie sa na konkrétny skupinový tréning. Balík skupinových tréningov je možné zakúpiť si aj na mieste vo Fitku a prihlásiť sa na skupinový tréning.

Čo ak mi vyprší platnosť permanentky alebo vyčerpám počet vstupov? Ako sa dostanem do budovy?

V prípade uplynutia lehoty akejkoľvek permanentky je nevyhnutné zakúpiť si novú. V opačnom prípade vám vstup nebude umožnený.

Čo ak prejde pod jedným QR kódom do Fitka viacero osôb? 

Nakoľko sme súkromné tréningové centrum, našich klientov poznáme osobne.

V prípade, že klient povolí vstup do budovy komukoľvek inému, mu bude účtovaná pokuta v hodnote 50€ stiahnutá z platobnej karty, trvalo zakázaný prístup do budovy a využitie akýchkoľvek našich služieb.

Celé priestory Fitka sú monitorované kamerovým systémom, ktorý je denne kontrolovaný v súlade so vstupmi priloženými k čítačke kódov. Prosíme preto klientov, aby neriskovali trvalý zákaz vstupu pustením inej osoby do priestorov.

Čo ak nás na skupinový tréning príde naraz k dverám viac a vstúpime pod jedným QR kódom?

Pri vstupe a odchode do/z budovy je nevyhnutné, aby každý klient priložil svoj jedinečný QR kód k čítačke a umožnil si vstup samostatne. V prípade, že tak neurobí, klientovi ktorý umožnil vstup pomocou QR kódu ako prvý, bude nezvratne stiahnutý počet vstupov v množstve ľudí, ktoré pustil. Je tak na každom klientovi, aby sa uistil, či boli dvere pred vstupom zatvorené a rovnako, či ich zatvoril pri vychádzaní.

BOULDEROVÁ STENA

Komu je vstup na stenu umožnený?

Liezť môže prísť každý. Či už ste začiatočník alebo pokročilý. Deti do 15 rokov majú vstup umožnený iba pod dohľadom dospelého. Deťom mladším ako 10 rokov je vstup ZAKÁZANÝ – Mimo vedených kurzov s trénerom.

Pokiaľ prídem s deťmi, je potrebné platiť vstup aj za ne?

Áno. Vstup je potrebné zaplatiť za každú osobu, ktorá vstupuje do centra osobitne.

Môžem si zakúpiť jednu permanentku alebo jeden vstup a pustiť dalších 5 ľudí so mnou?

Nie. Každá osoba, ktorá vstupuje do nášho centra je povinná predložiť svoj vlastný QR kód k čítačke, ktorá mu umožní vstup do budovy osobitne, odhliadnuc od toho či prichádzajú viacerí spoločne.

V prípade, že tak neurobí, klientovi ktorý umožnil vstup pomocou QR kódu ako prvý, bude nezvratne stiahnutý počet vstupov v množstve ľudí, ktoré pustil. Je tak na každom klientovi, aby sa uistil či boli dvere pred vstupom zatvorené a rovnako, či ich zatvoril pri vychádzaní.

Koľko času mám po priložení QR kódu v jednom vstupe?

Po priložení QR kódu a vstupe do budovy má každý klient 3 hodiny vyhradené na lezenie, prezlečenie sa či sprchu. Po uplynutí daného času bude klientovi účtovaný ďalší vstup stiahnutý z platobnej karty alebo permanentky.

Dajú sa vypožičiať topánky na lezenie?

Túto možnosť aktuálne nemáme dostupnú. 

Je dostupné istenie?

Boulderová stena nie je stena horolezecká. Závesné istenie preto nemáme. Pod stenou sa však nachádzajú špeciálne hrubé mäkké podložky určené na pády alebo skoky z bouldra

SQUASH

Ako sa dostanem na kurt?

Pred navštívením nášho squashového kurtu je nevyhnutné si vytvoriť rezerváciu na konkrétnu hodinu po registrácii na https://ucet.fitkomi.sk/. V rezervačnom systéme je potrebné kliknúť na sekciu TRÉNINGY a následne zvoliť kategóriu SQUASH. V kalendári sa zobrazia dostupné termíny. Po vytvorení účtu obdržíte na email QR kód, po zaplatení vám tento kód umožní vstúpiť/odísť do/z budovy. QR kód sa tiež nachádza vo vašom zákazníckom účte. Prosíme o pozretie návodu na vstup a výstup z budovy.

Môžeme si zakúpiť jednu permanentku a využívať ju dvaja/traja ?

Áno. Permanentka na squash je určená pre dve až tri osoby na jedno hodinovú rezerváciu. Pri vstupe teda stačí, ak priloží potrebný QR kód iba jedna osoba. V prípade, že klient povolí vstup do budovy viacerým ľudom, než sebe a svojim spoluhráčom, mu bude účtovaná pokuta v hodnote 50€ stiahnutá z platobnej karty, trvalo zakázaný prístup do budovy a využitie akýchkoľvek našich služieb.

Celé priestory Fitka sú monitorované kamerovým systémom, ktorý je denne kontrolovaný v súlade so vstupmi priloženými k čítačke kódov. Prosíme preto klientov, aby neriskovali trvalý zákaz vstupu pustením iných osôb do priestorov.

Koľko času mám na hru a pobyt v prevádzke?

Vstup je povolený 30 minút pred rezervovaným termínom. Po priložení QR kódu a vstupe do budovy má dvojica 1 hodinu vyhradenú na hru. Odchod je povolený 30 minút po ukončení rezervačného času. Po uplynutí daného času bude klientovi účtovaný ďalší vstup stiahnutý z platobnej karty alebo permanentky.

Môžem počas pauzy cvičiť v priestoroch Fitka?

V prípade pauzy alebo rozcvičky je možné využiť IBA cvičebné stroje, ktoré sa nachádzajú po stranách vstupu do kurtu, teda dva bicykle a dva bežkárske trenažéry. Zvyšné stroje, či cvičebné pomôcky je zakázané použiť bez zakúpenia jednorazového vstupu určeného na cvičenie.

Dajú sa požičať loptičky alebo rakety?

Áno. Rakety a loptičky budú vždy dostupné v priestoroch kurtu a je ich možné využiť bezplatne.