Objednajte sa na masáž telefonicky:

Masérka vo Fitku

Masérka

Juliana Luteránová
0948 241 106

Masér

Milan Ujjobbad

Fyzioterapeut vo Fitku

Fyzioterapeut

Martin Babjak
0944 048 983

Ponorte sa do sveta oddychu a regenerácie výberom masáže vhodnej práve pre vás.

Masáž je jednou z najefektívnejších terapií na zlepšenie celkovej pohody a zdravia. Ponúkame vám rôzne druhy masáží prispôsobených vašim potrebám a preferenciám.

Naši terapeuti sa starajú o to, aby každá masáž bola uvoľňujúca a relaxačná. Nedávno sme sa presťahovali do nových priestorov, aby sme vám mohli poskytnúť ešte lepšie služby v príjemnom prostredí.

Masáž pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Taktiež dokáže zmierniť bolesť, napätie, stres a zlepšuje okysličenie organizmu. Navštívte Fitko v Michalovciach a doprajte svojmu telu relax, ktorý si zaslúžite. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky a objednať sa na masáž.

CENNÍK MASÁŽI

KLASICKÁ MASÁŽ

Chrbát a krk + rašelinový zábal

45 min. + 5 min.

22,00€

Celé telo (nohy, chrbát, krk) + rašelinový zábal

60 min. + 10 min.

26,90€

Chrbát

30 min.

18,00€

Nohy

30 min.

18,00€

Tvár

20 min.

12,00€

Brucho

15 min.

10,00€

Horná končatina jedna

20 min.

12,00€

Horné končatiny obe

40 min.

20,00€

AKUPRESÚRA – Ku klasické masáži

Akupresúra je tradičná čínska metóda liečby, ktorá sa zameriava na stimuláciu akupunktúrnych bodov na tele. Táto terapeutická technika sa vykonáva pomocou jemného tlaku na tieto body s cieľom uvoľniť blokády a zlepšiť tok energie v tele. Môže pomôcť pri liečbe bolesti, stresu, tráviacich problémov a ďalších ochorení. Akupresúra tiež zlepšuje krvný obeh, imunitu a celkovú pohodu a zdravie tela.

Šija a plecia

4,00€

Chrbát

4,00€

Krížová oblasť

4,00€

MANUÁLNA LYMFODRENÁŽ

Manuálna lymfodrenáž je terapeutická technika, ktorá pomáha stimulovať lymfatický obeh a odstraňovať nadbytočnú tekutinu a toxíny z tela. Táto jemná masážna technika sa často používa na liečbu opuchov, problémov s krvným obehom, celulitídy a iných stavov spojených so zadržiavaním tekutín. Manuálna lymfodrenáž tiež môže zlepšiť funkciu imunitného systému a pomôcť telu pri regenerácii po zraneniach alebo operáciách.

Dolné končatiny zadná strana

90 min.

37,00€

Dolné končatiny predná strana

90 min.

37,00€

Ošetrenie chrbta

45 min.

24,00€

Horné končatiny

90 min.

37,00€

SEGMENTOVÁ TECHNIKA REFLEXNEJ MASÁŽE

Segmentová technika reflexnej masáže je terapeutická metóda, ktorá sa zameriava na stimuláciu nervových zakončení. Táto masážna technika je založená na princípoch reflexológie a pomáha stimulovať nervový systém a zlepšovať cirkuláciu krvi. Segmentová reflexná masáž sa často používa na zmiernenie stresu, úzkosti a bolesti a môže tiež pomôcť pri liečbe rôznych ochorení a porúch v tele. Táto masáž môže byť veľmi relaxačná a prínosná pre celkovú pohodu a zdravie tela.

Chrbát

30 min.

20,00€

Šija a hlava

30 min.

20,00€

Panva

30 min.

20,00€

Hrudník

30 min.

20,00€

Horné alebo dolné končatiny

30 min.

20,00€

REFLEXNÁ MASÁŽ

Reflexná masáž chodidla je tradičná liečebná metóda, ktorá sa zameriava na stimuláciu reflexných bodov na chodidle. Tieto body sú prepojené so všetkými orgánmi a časťami tela a ich stimulácia môže pomôcť uvoľniť blokády a zlepšiť tok energie v tele. Reflexná masáž chodidla môže pomôcť pri liečbe rôznych ochorení a porúch, ako sú bolesti hlavy, tráviace problémy, poruchy spánku a mnohé ďalšie. Táto terapia tiež môže pomôcť zlepšiť krvný obeh a relaxovať telo.

Reflexná masáž chodidla – 1 chodidlo

20 min.

10,00€

Cenník masáži na stiahnutie

Stiahnuť cenník