Letná príprava s Danielom v roku 2020 bola moja prvá skúsenosť s profesionálnym prístupom a vedením v kondičnom trénerstve.

Nakoľko som bol s výsledkami velmi spokojný so spoluprácou pokračujeme dodnes.

Prístup a komunikácia mi vždy vyhovovali, vždy sme si nastavili cieľ a dosiahli ho. Iné miesto by som si nevybral. Celkovo som veľmi spokojný a teším sa na dalšiu prípravu.

Pavol RegendaAnaheim Ducks

Vysoko profesionálny personál v modernom, čistom a krásnom priestore. Mám radosť z každého tréningu.

Lukáš LačnýHC Humenné

Moja spolupráca s Danielom bola na profesionálnej úrovni, pretože počas celej predsezónnej prípravy sa mi Daniel venoval počas celého tréningu a dbal na správne prevedenie všetkých cvikov.

Môžem povedať že letná príprava bola výborná, pri porovnaní s ostatnými bola na vyššom levely hlavne po profesionálnej stránke, a to z toho dôvodu, že celá letná príprava bola vytvorená presne pre mňa. Na moje zlepšenie.

Po letnej príprave som sa cítil skvele hlavne po fyzickej stránke. Určite môžem povedať že som bol pripravený najlepšie ako sa dalo. 

Prostredie bolo na vysokej úrovni a prístup taktiež špičkový. Nateraz určite neplánujem meniť miesto a štýl letnej prípravy. 

Už teraz sa teším na ďalšiu letnú prípravu.

Adam StripaiHK Dukla Michalovce

Spolupráca s Danielom Miterom je vynikajúca. Ku každému športovcovi pristupuje individuálne. Vždy pozitívne naladený pripravený posunúť svojho klienta k jeho cieľu. Prostredie Fitka dosahuje na medzinárodný štandard a je tam úplne všetko čo atlét potrebuje.

Samuel SolenskýHK Dukla Michalovce

V porovnaní s inými letnými prípravami, ktoré som predtým absolvoval mi táto vyhovovala najviac. Pomer ceny a kvality bol určite najlepší. Tréningový plán, komunikácia hráč – tréner, tréningové prostredie a všetko spojené s prípravou bolo na veľmi vysokej úrovni.

Daniel Mitera je pre mňa top kondičný tréner. Je ambiciózny, šikovný a vyzná sa v tom, čo robí.

Po ukončení prípravy som sa cítil vynikajúco. Tento rok by som si iné miesto určite nevybral, najmä preto že sa Fitko v ktorom trénujeme aktuálne presťahovalo do nových a väčších priestorov, čiže príprava bude ešte lepšia než minulý rok. Rád by som pri Danielovi ostal čo najdlhšie, kým mi to okolnosti umožnia.

Roman ŽitnýHC Slovan Bratislava

Veľmi sa teším že mám možnosť sa pripravovať s trénerom Danom, pretože mi vyhovuje po ľudskej a tak isto aj profesionálne stránke, páči sa mi že má vela vedomosti a stále sa zdokonaľuje, preto aj tréningy s nim mali hlavu a pätu dovolím si tvrdiť že patrí medzi špičku vo svojom obore.

Prípravu hodnotím veľmi dobre keďže som si prešiel mnohými zraneniami, potrebujem individuálnu prípravu. Som rád že tréningy boli nastavené presne tak ako som potreboval aby som sa co najlepšie pripravil na sezónu.

Ak by som si vybral iné miesto na letnú prípravu tak jedine v novej prevádzke Vášho Fitka, už sa teším lebo to je na svetovej úrovni.

 

Rado PulišHK Dukla Michalovce

Chcel som zlepšiť svoju fyzickú pripravenosť na sezónu a zlepšiť techniku a efektívnosť cvičenia. Daniel Mitera bol správna voľba. Inak povedané chodiaci profesionalizmus 💪 Som nadmieru spokojný a v spojení s Erikou ktorá poradí v oblasti zdravej výživy tvoria super tandem v príjemnom prostredí.

Za mňa vrelo Odporúčam 👍

Vladimír GlosárHK Dukla Michalovce

Je to moja prvá individuálna letná príprava a som nadmieru spokojný s prístupom, profesionalitou a prepracovanosťou tréningového plánu, ktorý do detailov zohľadnil moje silné aj slabé stránky a ukázal mi ako ich vylepšiť.

Daniel Alexander JenčkoYoungstown Phantoms